BRAKİTERAPİ.COM

MARKA KİMLİĞİ , KURUMSAL KİMLİK STRATEJİLERİNİN ve UYGULAMALARININ TASARLANMASI

Brakiterapi için öncelikle etkili bir marka kimliği yaratımı ve bu kimlik çevresinde kurumsal itibar, imaj, algı yönetiminin gerçekleştirilmesini Sağlık Digital farkı ile hayatı geçirdik. Brakiterapinin ihtiyacı olan tüm kurumsal kimlik uygulamalarının marka iletişim stratejilerine göre belirlenip, çalışılmasını organize ettik.

 

Brakiterapi Responsive Desktop

 

MOBİL SİTE TASARIMI

 

  • Brakiterapi Mobil
  • Brakiterapi Mobil
  • Brakiterapi Mobil

 

DİGİTAL KANALLARDA MARKA BİLİNİRLİĞİ YARATMA

 

Marketing planlalamalarının önemli kalemleri arasında bulunan; Google Adwords Google Seo Yönetimi konusunda Google Partner üyeliğine sahip olan Sağlık Digital farkı ile marka bilinirliğini ve internet ortamındaki değerini, etki alanını artıracak nitelikte google adwords ve seo yönetimi gerçekleştirdik. Rakiplerinden ayrışmasını sağlayarak, potansiyel yeni hedef kitlelere ulaşmalarını sağladık.

 

ONLINE RANDEVU SİSTEMİ

Kurum için son derece önemli bir modül olan online randevu sisteminin web içinde aktif bir şekilde kullanıcı odaklı yazılım esası ile geliştirilmesi ve yönetilmesi.

 

  • Brakiterapi Doktorunuza Danışın
  • Brakiterapi Hakkında Herşey

 

SOSYAL MEDYA

Markaya özel içerik stratejileri ve digital projeler ile marka bilinirliğini ve farkındalığını artırıcı etkli iletişim kampanyaları ile sosyal medya yönetiminin yapılması.

 

İŞ YÖNETİM YAZILIMI

Kurumun zaman ve maliyetlerinde artı değer yaratarak kurumsal iş yönetim sistemlerinin bütün alt yapısını ve operasyonel süreçlerininin yönetimi.

Digital Dünya’da Kaybolmayın

İsminizi Markalaştırın, Çözümlerimizden Faydalanın,  Her zaman Önlerde Olun !