DRATASOY.COM

Doktorunuza Danışın Modülü- sorular ve cevaplarla birlikte özel bir tasarımla etkili bir modül olan  doktorunuza danışın modülünün tasarlanması.

 

 

Doç. Dr. Mehmet Mahir Atasoy Responsive Desktop

 

MOBİL SİTE TASARIMI

Akıllı telefon ve mobil internet hızlarının artmasıyla birlikte artık günümüzde internet kullanımı mobil ortama taştı. Her türlü mobil platforma uygun bir şekilde tasarlamış olduğumuz mobil web sitemiz  ile internet ortamında markamızın gücüne güç kattık.

 

 

  • Doç. Dr. Mehmet Mahir Atasoy Mobil
  • Doç. Dr. Mehmet Mahir Atasoy Mobil
  • Doç. Dr. Mehmet Mahir Atasoy Mobil

 

ETKİN GOOGLE SEO YÖNETİMİ

Seo internet ortamında markanız, ürününüz adına doğru yönetilmesi gereken etkili bir pazarlama enstrümanıdır. Uzman ekibimiz Dratasoy markasının internet ortamında bilinirliğini ve görünürlüğünü artıracak nitelikte stratejik seo yönetimi gerçekleştirerek marka bilinirliğine ve prestijine artı değer katmıştır.

 

ONLINE RANDEVU SİSTEMİ

Kurum için son derece önemli bir modül olan online randevu sisteminin web içinde aktif bir şekilde kullanıcı odaklı yazılım esası ile geliştirilmesi ve yönetilmesi.

 

  • Doç. Dr. Mehmet Mahir Atasoy Özgeçmiş
  • Doç. Dr. Mehmet Mahir Atasoy Videolar

 

SOSYAL PRESTİJ ve SOSYAL MEDYA MARKA İLETİŞİM YÖNETİMİ

Dratosoy markasının sosyal medya dünyası içinde farkındalık kazanabilmesi, digital dünya içinde rakipleri arasında kaybolmaması adına ürettiğimiz sosyal medya iletişim stratejisi ile marka adına sosyal prestij ve sosyal medya yönetimi gerçekleştirdik. Markanın hedef kitlesine ve ruhuna uygun özel içerik ve görseller ile birlikte etkileşim ve bilinirlik düzeyini artırarak marka adına özel bir sosyal medya iletişimi yürüttük. Çeşitli özel etkinlikler ve digital projeler ile ayrıca farkındalığını artırdık. 

 

Digital Dünya’da Kaybolmayın

İsminizi Markalaştırın, Çözümlerimizden Faydalanın,  Her zaman Önlerde Olun !