DRLEVENTÇELİK.COM

İnternet ortamında kalıcı bir değer kazanabilmek için özellikle sağlık sektörü içinde hizmet verirken farklılıklarımızı doğru ortaya koyarak, kullanıcı üzerinde olumlu etki bırakmak, özgün içerikli, kullanıcı dostu bir web sitesine sahip olabilmek  büyük önem taşımaktadır. Prof. Dr. Levent Çelik için , kullanıcı dostu , özgün içerikli, kendisini tam ifade edebileceği bir web sitesi tasarladık. 

 

Prof Dr Levent Celik Responsive Desktop

 

Sorular ve cevaplar ile birlikte özel bir tasarımla etkili bir modül olan  doktorunuza danışın modülünü iş yönetim sistemlerine entegre ederek, sorulardan hemen haberdar olmasını ve kolayca cevaplayabilmesini sağlayarak  kullanıcı ile arasındaki iletişim ve etkileşimi artırmayı hedefledik ve başarılı da olduk : )

 

  • Prof Dr Levent Celik Doktorunuza Danisin
  • Prof Dr Levent Celik  Videolar

 

MOBİL SİTE TASARIMI

Akıllı telefon ve mobil internet hızlarının artmasıyla birlikte artık günümüzde internet kullanımı mobil ortama taştı. Her türlü mobil platforma uygun bir şekilde tasarlamış olduğumuz mobil web sitemiz ile internet ortamında markamızın gücüne güç kattık.

 

  • Prof Dr Levent Celik  Mobil
  • Prof Dr Levent Celik  Mobil
  • Prof Dr Levent Celik  Mobil

 

WEB SİTE YÖNETİMİ

Kullanıcı dostu, özgün içerikli web sitesi yönetimi

 

ETKİLEŞİM YARATACAK SEO ve ADWORDS YÖNETİMİ

Prof. Dr. Levent Çelik adının digital dünyada farkındalık kazanabilmesi,  rakipleri arasında kaybolmaması adına düzenli yürüttüğümüz Google Adwords ve Google SEO  çalışmaları ile hedef kitlesine ulaşmasını sağlıyoruz. Google Partner firma olarak yürüttüğümüz düzenli Adwords reklamları ile daha çok kişinin Prof. Dr Levent Çelik'i tanımasını sağladık. Özel  Adwords planlamaları ile düşük maliyet ile yüksek kalite hedefine ulaşarak   farkındalık yarattık. 

 

Digital Dünya’da Kaybolmayın

İsminizi Markalaştırın, Çözümlerimizden Faydalanın,  Her zaman Önlerde Olun !