FIBROADENOMONLİNE.COM.TR

KURUMSAL KİMLİK UYGULAMALARI

Kurumsal kimlik uygulamalarının markalar için hayati önem taşıdığını çok iyi biliyoruz. Tüm markaların topluma bıraktığı izleri olan kurumsal kimlik uygulamalarında alanında uzman iletişim ekibimizle her markamıza özel çözümler gerçekleştiriyoruz. Fibreadenomonline markamız içinde ihtiyacı olan her türlü kurumsal kimlik uygulamaları konusunda yazılı ve basılı kaynaklarda aktif bir şekilde marka kimliğine ve ruhuna uygun kurumsal kimlik çalışmaları yürüttük.

 

Fibroadenom Online Responsive Desktop

 

MOBİL UYUMLU WEB SİTE TASARIMI

Markamıza özel mobile optimize edilmiş bir tasarım gerçekleştirerek mobil dünyanın içinde rakiplerinin önüne geçmesini sağladık.

 

 

  • Fibroadenom Online Mobil
  • Fibroadenom Online Mobil Menu Tasarımı
  • Fibroadenom Online Mobil

 

KULLANICI DOSTU WEB SİTESİ

Markanın internet ortamında gücünü ve itibarını artırması ve kalıcı bir değer kazanabilmesi için kullanıcı dostu bir web sitesi tasarımı gerçekleştirdik.

 

DİGİTAL PLATFORMLAR- SEO ve ADWORDS YÖNETİMİ

Markanın internet ortamında bilinirliğini ve görünürlügünü artıracak nitelikte stratejik seo yönetimi ve rakiplerinden ayrışmasını sağlayacak, yeni potansiyel hedef kitlelere ve müşterilere ulaşmasını sağlayacak nitelikte Adwords yönetimi.

 

ONLINE RANDEVU SİSTEMİ MODÜLÜ

Online randevu sistemi sağlık kurumları için oldukça önemli modüllerdir. Sağlık digital ; markalarının internet sitelerinde verimliliklerini ve iş hızlarını artıracak özel yazılımlar üretir. Markamız için son derece önemli bir modül olan online randevu sisteminin web içinde aktif bir şekilde kullanıcı odaklı yazılım esası ile geliştirilmesini sağlayarak, etkin bir şekilde yönetimini üstlendik.

 

  • Fibroadenom Online Web Sitesi Doktorunuza Danışın
  • Fibroadenom Online

 

SOSYAL MEDYA İLETİŞİM DANIŞMANLIĞI

Özel içerik stratejileri ve digital projelerle birlikte aktif bir şekilde sosyal medya iletişim danışmanlığı yürüterek markamızın sosyal medya dünyası içinde kaybolmaması, rakiplerinin önüne geçmesi ve marka etkileşiminin pozitif bir şekilde yükselmesini sağladık. 7-24 takip edilmesi gereken dinamik bir mecra olması sebebiyle ayrıca aktif bir şekilde müşteri hizmetleri yönetimi de gerçekleştirdik markamızın sosyal medya hesapları üzerinden.

 

İŞ YÖNETİM YAZILIMI

Zaman ve maliyetlerde artı değer yaratarak kurumsal iş yönetim sistemlerinin bütün alt yapısını ve operasyonel süreçlerininin yönetimini gerçekleştirdik.

 

Digital Dünya’da Kaybolmayın

İsminizi Markalaştırın, Çözümlerimizden Faydalanın,  Her zaman Önlerde Olun !