JİNEKOMED.COM

KURUMSAL İLETİŞİM ve KURUMSAL KİMLİK YÖNETİMİ

Sağlık sektörü içinde önemli bir değere sahip olan Jinekomed markamızın ihtiyacı olan tüm kurumsal kimlik uygulamalarında aktif bir şekilde rol aldık. Marka ruhuna uygun iletişim stratejileri belirleyerek bu stratejilere uygun olarak detaylandırdığımız kurumsal kimlik çalışmalarımız logo - görsel yönetimi olarak devam etti. Markamızın prestij ve itibarını, kurumsal marka algısını güçlendirecek her türlü digital materyal üretiminde aktif bir şekilde rol aldık.

 

Jinekomed Online Responsive Desktop
 
  • Jinekomed Online Responsive Desktop
  • Jinekomed Online Responsive Desktop

 

KULLANICI DOSTU WEB SİTESİ TASARIMI

Markamıza özel kullanıcı dostu, özgün içeriklerle mobil platformlara da uygun web sitesi tasarımı gerçekleştirdik. İnternet varlığınızı güçlendirmek markanız adına yapacağınız en doğru yatırımlardan biridir. Kullanıcı dostu web tasarımlarımız sayesinde işinizi büyütmek ve geliştirmek için Sağlık digital”i tercih etmeniz yeterli olacaktır.

 

 

GOOGLE ADWORDS

Rakiplerinden ayrışacak etkin bir adwords stratejisi ile adwords yönetimi.

 

 

SEO YÖNETİMİ

İnternet aramalarında rakiplerinin önüne geçecek nitelikte seo yönetimi gerçekleştirerek markamızın bilinirliğini ve internet gücünü artırdık. Etkili seo strateji yönetimimiz ile daha fazla hedef kitle tarafından markamızın tercih edilmesini sağladık.

 

 

 
Digital Dünya’da Kaybolmayın

İsminizi Markalaştırın, Çözümlerimizden Faydalanın,  Her zaman Önlerde Olun !