Online Randevu Modülü

Gelişen mobil dünyanın gücünü sizin için en iyi şekilde kullanarak her platformda kolaylıkla ulaşılabilir olmanızı sağlıyoruz. Hastalarınızın mobil cihazlar ya da masaüstü bilgisayar aracılığı ile en hızlı ve kolay bir şekilde randevularını almalarını sağlayarak mobil dünyanın erişim konforunu hastalarınız için kullanırken marka itibarınızı ve prestijinizi artırıyoruz. 


Teknolojiyi yakından takip eden bir hastane, tıp merkezi ya da bir doktor iseniz,  online randevu sistemini size uyarlamak bizim işimiz. 


Bir Hastane, Tıp Merkezi, Diş Polikliniği iseniz,  Hastane Bilgi Yönetim Sistemi ile uyumlu, doktorlarınızın uygun tarih ve saatlerinin sistemde göründüğü, hastalarınızın tercih ettiği doktordan, istediği tarih ve saatte randevusunu planlaması sizler için zaman ve maliyet kazanımı demektir. ONLINE Randevu sistemi modülünden faydalanmanızı öneririz. 


Muayenehaneniz var ve randevularınızı sekreteriniz yönetiyor..  Herşey tamamen online olmak zorunda değil,  uygun saatlerinizi siz girebilirsiniz, localde kullandığınız bir randevu programı var ise bununla entegre edebilirsiniz , ya da sadece randevu taleplerini alıp siz hastalarınıza geri dönüş yapabilirsiniz. Hangisini seçerseniz seçin, online randevu sistemi hastalarınızın ve sizlerin işini kolaylaştıracak, ulaşılabilirliğinizi artıracak en önemli modüllerden biridir. 

 

Digital Dünya’da Kaybolmayın

İsminizi Markalaştırın, Çözümlerimizden Faydalanın,  Her zaman Önlerde Olun !