Youtube Video Reklamcılığı

YouTube'a yüklenen her video bir reklam olabilir. Videodan önce gösterilen reklamlar YouTube'daki diğer videolardan önce yayınlanır. Diğer video reklamlar, oynatılan videoların yanında ve arama sonuçlarında gösterilir. Reklam performansınızın etkin olması için ilk 5 saniyesinde mesajın verildiği videolarınızı tasarlayıp seslendirebiliyoruz.


Video reklamcılığının maliyetini Günlük bütçenizin kontrolü elinizde olduğu için harcanacak tutarı da siz belirleyebilmektesiniz. Youtube Video reklamcılığının en etkili avantajı yalnızca izleyiciler reklamla etkileşim kurduğunda ödeme yaparsınız. İzleyiciler reklamınızı 30 saniyeden kısa sürede veya sona ermeden atlarsa hiç para ödemezsiniz. Bu avantajı sayesinde sizi ve firmanızı kolaylıkla hedef kitlenize çok ekonomik olarak duyurmanızı sağlıyor. 

 

youtube video reklamciligi ornek
 
Şöyle bir düşündüğünüzde; kanser nedir? Diye video izleyen kullanıcının ekranında teşhis ve tedavi yöntemlerinizi veya kliniğinizin yada cihazınızın videosunu izlettirebilirsiniz. Bu örnekten de anlaşılacağı gibi aslolan doğru hedefi belirlemek ve hedefe yönelik çalışmaları yürütmektir. Başarının da beraberinde geldiğini sizlere raporluyoruz. 


Google Premier Partner Ajans olan Nar Bilişim müşterilerinin youtube reklam kurulumu ve yönetimi hizmetini başarılı bir şekilde yürütmektedir. 

 

Digital Dünya’da Kaybolmayın

İsminizi Markalaştırın, Çözümlerimizden Faydalanın,  Her zaman Önlerde Olun !